باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست.(کوروش کبیر)

آندو در تور استقلال/منصوریان با جذب تیموریان چه هدفی را دنبال می کند؟

دسته بندی : ورزش

با توجه به جواب منفی باشگاه نفت تهران به استقلال برای جذب مبعلی به نظر می رسد منصوریان حالا می خواهد رهبری میانه میدان تیمش را به آندرانیک تیموریان بسپارد.آنچه که از بازار نقل وانتقالات نیم فصل بر می آید به نظر می رسد شاید این تنها تیر استقلال است که باید ببینیم آیا به هدف خواهد خورد یا خیر.پس از ناکامی در جذب زهیوی و منتظزی استقلال دیگر بازیکنی که به کارش بیاید را سراغ ندارد.

ando-avang-net

آندرانیک تیموریان بازیکنی است که در روزهای گذشته نام او بیش از سایر بازیکنان لیست منصوریان در حوالی این تیم شنیده می شود. سرمربی آبی ها در حالی برای جذب تیموریان وارد عمل شده که استقلال به حضور امید ابراهیمی و فرشید باقری با توجه به بازگشت روزبه چشمی در پست هافبک دفاعی، سه بازیکن آماده در اختیار دارد و در نگاه اول به نظر می رسد خرید او با توجه به ترافیک در این منطقه از زمین، دلیلی متفاوت از آنچه انتظار داریم، دارد.
سرمربی استقلال در لیست اولیه خود نیز نام ایمان مبعلی را به عنوان اولویت اصلی قرار داده بود و نباید فراموش کرد که منصوریان همین حالا بختیار رحمانی، فرشید اسماعیلی و البته مجتبی حق دوست را در این منطقه از زمین دراختیار دارد تا با بررسی این دو خرید مشخص شود سرمربی جوان آبی ها با دست گذاشتن روی هافبک های با تجربه که در انتهای مسیر فوتبالی خود حضور دارند، هدفی متفاوت را دنبال می کند.
منصوریان در توضیح جذب این بازیکنان می گوید که برای خط هافبک استقلال در نیم فصل دوم به دنبال یک رهبر است. یک رهبر مانند رهبران ارکستر که می توانند از هنر انفرادی نوازنده های چیره دست، موسیقی متفاوت بسازند. منصوریان بازیکنان نامداری مانند امید ابراهیمی، بختیار رحمانی، فرشید اسماعیلی را در خط میانی و البته کاوه رضایی، جابر انصاری، حیدری و غیره را در دیگر خطوط در اختیار دارد و مطابق برنامه های او مبعلی یا تیموریان قرار است تا با توانایی های خود از ترکیب این بازیکنان در میانه میدان، استقلال متفاوتی بسازند.
استقلالی که برخلاف تیم نیم فصل اول بتواند برتری خود را در بازی هایی مانند صنعت نفت آبادان، ماشین سازی، گسترش فولاد و غیره حفظ کند و البته در دیدارهای دیگر نیز در طول ۹۰ دقیقه نمایشی قابل قبول داشته باشد و از نوسانات همیشگی دور باشد.
رهبر ارکستر مورد نظر منصوریان، تیموریان یا مبعلی یا هر بازیکن دیگری که باشد مدیران استقلال باید برای جذب آن هر چه سریعتر اقدام کنند زیرا آبی ها در نیم فصل اول از نداشتن یک رهبر در میان میدان بارها لطمه خوردند و سرمربی آبی ها نمی خواهد تجربه تلخ نیم فصل اول برای او در نیم فصل حیاتی دوم تکرار شود.
در این بین  گفته می شود توافق این بازیکن با استقلال انجام شده و آندو با جلب رضایت ماشین سازی به جمع آبی ها خواهد پیوست .

 

اشتراک گذاری مطلب

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم