دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند (کوروش کبیر)

اشک های کیم کارداشیان پش از تعریف کردن خاطره گروگان گیری اش+عکس

دسته بندی : هنر وفرهنگ

کیم کارداشیان مدل معروف هالیوودی پس از تعریف خاطره گروگان گیری اش در پاریس و سرقت جواهرات گران قیمتش در جدیدترین مصاحبه تلویزیونی اشک ریخت.این مدل معروف برای اولین بار خاطره اش را جلوی دوربین بازگو می کرد .درمطلب پیش رو جزییات این اتفاق و عکس کیم کارداشیان را در حال اشک ریختن مشاهده می نمایید.

BEVERLY HILLS, CA - DECEMBER 11: TV personality Kim Kardashian attends Rihanna's First Annual Diamond Ball at The Vineyard on December 11, 2014 in Beverly Hills, California. (Photo by Jason Merritt/Getty Images)

کیم کارداشیان سکوتش را شکست و از ماجرای گروگانگیری وحشتناکی که برایش در پاریس رخ داده بود گفت . این سوپر مدل هالیوودی که مدام اشک می ریخت حادثه اکتبر ۲۰۱۶ راکه با سرقت ۱۰ میلیون دلاری جواهراتش همراه بود برای اولین بار مقابل دوربین ها بازگو کرد.

kim-kardashian-avang-net

 

کیم کارداشیان و همسرش وست برای شرکت درهفته ی مد به پاریس سفر کرده بودند که کیم توسط ۵ مرد نقاب پوش گروگان گرفته شد . مردان نقاب پوش بعد از ورود به محل اقامت کیم کارداشیان با اسلحه او را تهدید کردند و با زندانی کردن او در دستشویی جواهرات و حتی حلقه ازدواج الماس او را به سرقت بردند. براساس گزارشات دقیق ارزش جواهرات به سرقت رفته ۱۰ میلیون دلار بوده است که بخشی از آن حلقه ازدواج کیم کارداشیان به ارزش ۴ میلیون دلار بوده است.

kim-kardashian2-avang-net

کارداشیان در یک ویدئوی ۳۰ ثانیه ای جزئیات ورود مردان نقاب پوش به اتاق هتل محل اقامتش را اینطور بیان کرد :

همسرم وست به همراه محافظ شخصی مان برای اجرای کنسرت رفته بودند و من تنها در اتاق بودم . به دلیل وجود گارد امنیتی مقابل درب هتل خیالم راحت بود اما ناگهان صدای درب اتاقم را شنیدم ، در یک چشم به هم زدن ۵ مرد قوی هیکل وارد اتاقم شدند .یکی از آنها مرا کنترل می کرد و بقیه در حال جستجو برای یافتن اشیا قیمتی بودند که در نهایت جواهرات گرانقیمت من را سرقت کردند.

یکی از آنها مرا به دستشویی برد و با فشار سنگینی که به پشت سرم وارد می کرد مرا با اسلحه بی حرکت نگه داشته بود . خیلی وحشت زده بودم هر لحظه ممکن بود از پشت به من شلیک کند و من هیچ راه فراری نداشتم.

کیم در کنار دو خواهرش ” کلوی ” و “کورتنی” نشسته است و حین تعریف ماجرای وحشتناک سرقت اشک می ریزد . خواهرانش سعی می کنند تا او را آرام کنند و ضبط ویدئو قطع می شود.

 

اشتراک گذاری مطلب

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم